Stravovanie

Hotel Partizán Jankov Vŕšok zabezpečuje pre svojich hostí stravovanie v hotelovej reštaurácii s kapacitou do 90 miest, podľa aktuálnej ponuky jedálneho lístka, alebo formou polpenzie a taktiež plnej penzie. Kongresy, školenia a oslavy majú možnosť vlastného výberu stravovania na základe vopred dohodnutého menu.

Náš hotel vždy dbá na kvalitu a kvantitu podávaných jedál a nápojov, preto sú všetky suroviny dodávané od lokálnych producentov vždy čerstvé, aby sme uspokojili potreby všetkých hostí. Naša kuchyňa spája v sebe prvky moderného varenia a tradičných slovenských jedál, pričom sa dištancujeme od používania polotovarov a nekvalitných potravín. Náš skúsený personál, Vám vždy rád poradí s výberom chutného jedla a vhodného nápoja k nemu.

 

RAŇAJKY

Sa podávajú od 07:30 do 09.30 v reštaurácii formou švédskych stolov (s počtom hosti nad desať, ak je menej tak a lá carte), kde nájdete výrobky studenej a teplej kuchyne, čerstvú zeleninu, rôzne druhy cereálií, slané a sladké pečivo, studené nápoje, kávu a čaj.

OBEDY A VEČERE:

Stravovanie pre našich ubytovaných hostí i širokú verejnosť realizujeme z nášho jedálneho lístka. Obedy podávame denne od 11.00 hodiny a posledné objednávky na večeru sú do 21.30 hodiny. V prípade kongresov a uzavretých spoločností sa časy servisov menia podľa potrieb a prianí našich hostí, s možnosťou druhej večere ako sú studené nárezové misy so zeleninou a šalátom, tradičný guláš, alebo domáca kapustnica špeciál.

HOTELOVÁ REŠTAURÁCIA:

Je plne vybavená na servírovanie jedál a nápojov s kapacitou do 90 miest. Patri k nej i malý tanečný parket, zabudovaný dataprojektor, s príslušenstvom, takže je vhodná aj na organizovanie rôznych kongresov, školení, vínových ochutnávok, svadieb a iných spoločenských akcií, ktoré si vyžadujú špeciálne stravovanie formou rautov, banketov a recepcií. K reštaurácii neoddeliteľné patrí aj letná terasa, s krásnym výhľadom na okolitú prírodu, ktorá zároveň slúži aj ako fajčiarska zóna.

HOTELOVÁ VINÁREŇ:

Je situovaná v spodnej časti hotela a je obzvlášť vhodná pre uzavreté spoločnosti, s kapacitou do 45 miest. Je vybavená drevenými lavicami a s plne funkčným barom. Poskytuje možnosť príjemného oddychu a posedenie so širokým výberom nápojov a s možnosťou zábavy pri živej alebo reprodukovanej hudbe.

ŠPECIÁLNA PONUKA KUCHYNE:

Hotel Partizán Jankov Vŕšok sa vždy snaží pripravovať pre našich hostí niečo nové a špeciálne. Dbáme na to, aby sme sa čo najviac priblížili ich potrebám a preto ponúkame možnosť vegetariánskej a diétnej stravy. Sezóne tiež rozširujme našu ponuku o Kačacie hody, Poľovnícke hody, Tirolské špeciality kuchyne.

Stiahnite si našu ponuku nápojového a jedálneho lístka >  TU  <