+421 905 203 900

DOMOV

Pozývame Vás k nám, do Horského Hotela Partizán, Jankov Vŕšok, oddýchnuť si od každodenných starostí a užiť si bezstarostný pobyt v prekrásnom prostredí Strážovských Vrchov, kde sa náš tím o Vás postará k Vašej úplnej spokojnosti.

Turistický prístup k nášmu Horskému Hotelu Partizán vedie po červenej značke z Uhrovca a po zelenej značke z Miezgoviec, autom sa k nám dostanete po vyasfaltovanej ceste vedúcej popri lúkách a širokých stráňach, vyššie cez  pásmo lesov. Z hlavnej cesty je vyznačená odbočka na Jankov Vŕšok a hneď po odbočení na vedľajšiu cestu, uvidíte uvítací banner –  Hotel Partizán,  s naším logom.

Pri vstupe do areálu hotela je dostupné veľké parkovisko, s kapacitou pre viac než 50 áut. Pre deti máme vonku pripravené detské ihrisko, kde sa môžu spolu zahrať a vyblázniť sa na čerstvom vzduchu a Vy si zatiaľ budete môcť vychutnať chutné jedlá z našej kuchyne alebo si posedieť pri kávičke a zákusku. Aj pre deti máme pripravený špeciálny jedálny lístok, aby si mohli dobyť energiu a načerpať čerstvé sily.

Tešíme sa na Vašu návštevu a dúfame, že Vás opäť u nás skoro uvidíme v kruhu Vašej rodiny, priateľov a známych …