+421 905 203 900

GASTRONÓMIA

KVALITNÁ, ČERSTVÁ A ZDRAVÁ STRAVA

to je krédom našej hotelovej kuchyne. Jedálny lístok Vám ponúkne na výber škálu jedál, z ktorej si bude môcť vybrať aj ten najvyberanejší gastronomický gurmán.

Jedlá sú zostavené najmä zo surovín lokálne dostupných, v našej hotelovej záhradke si pestujeme zeleninu, ovocie a bylinky, ktoré náš šéfkuchár používa pri varení jeho špecialít a aby Vám mohol takto, spolu s celým jeho tímom v kuchyni, ponúknuť pri Vašej návšteve kvalitný gastronomický zážitok, na ktorý budete dlho v dobrom spomínať a ktorý Vám bude z času na čas pripomínať, aby ste si ho prišli k nám opätovne oživiť.

Naša kuchyňa spája v sebe prvky moderného varenia a tradičných slovenských jedál, vybrať si u nás to správne jedlo pre Vašu paletu by nemal byť žiadny problém. Aj pre tých menších a najmenších máme pripravený špeciálny jedálny lístok, aby si mohli dobyť energiu a načerpať čerstvé sily.

Pri zostavovaní nášho jedálneho lístka sme samozrejme brali v úvahu, že v dnešnej dobe majú ľudia rôzne alergie a intolerancie , ktoré ich organizmus odmieta prijať. Oznámte, prosím, takúto informáciu pri príchode do reštaurácie nášmu personálu, alebo pri rezervovaní pobytu v našom resorte, aby sme tak dopredu vedeli vyhovieť Vašim špeciálnym požiadavkám.

Kapacita reštaurácie je 90 miest, vieme vyhovieť požiadavkám na organizovanie rôznych spoločenských udalostí, osláv, svadieb, narodeninových párty, kongresov, firemných školení a team buildingov.

Pre informácie o prenájme priestorov a možností gastra, ako sú špeciálne zostavené menu podľa Vašich požiadaviek, kontaktujte nás na našej emailovej adrese: sovelo.sro@gmail.com alebo na telefónnom čísle: +421 905 203 900