+421 905 203 900

KARANTÉNNE UBYTOVANIE

CENOVO VÝYHODNÉ A SPOĽAHLIVÉ
KARANTÉNNE UBYTOVACIE ZARIADENIE V HORSKOM PROSTREDÍ
PRE VAŠICH PRACOVNÍKOV

Od 17.2.2021 prevádzkuje náš Horský Hotel Partizán, Jankov Vŕšok, Uhrovec ako karanténne ubytovacie zariadenie pre ľudí, ktorí budú potrebovať absolvovať štátom stanovenú povinnú 14-dňovú karanténu.

Pre tých, ktorí budú nútení absolvovať povinnú karanténu sme pripravili program, ktorý je cenovo výhodný a spolu s našim profesionálnym a trénovaným personálom sme pripravení poskytnúť čo najlepšiu možnú starostlivosť a pohodu pri jeho absolvovaní v našom horskom karanténnom ubytovaní.

Ubytovanie je 15 EUR bez DPH na deň, strava bude poskytovaná donáškou na izbu podľa stanovených smerníc a noriem. Plná penzia (raňajky, obed, večera) je 15 EUR na deň, ponúkame možnosť polpenzie (raňajky a večera) 10 EUR na deň pre tých, ktorí nebudú mať záujem o stravu na celý deň. Bezlepkové, vegetariánske a iné špeciálne požiadavky vybavíme pri registrácii.

Cena za pobyt na jeden deň s plnou penziou – 30 EUR bez DPH, cena za pobyt na jeden deň s polpenziou – 25 EUR bez DPH.

V cene pobytu je zahnuté aj neobmedzené pripojenie na internet cez WIFI, ktoré spríjemní čakanie na koniec karanténnej doby.

PROFESIONÁLNY SERVIS A SLUŽBY, ČISTOTA A PORIADOK, KVALITNÁ KUCHYŇA

je krédom nielen nášho karanténneho programu, ale aj celoročného fungovania ako poskytovateľa hotelierskych a gastronomických služieb našim hosťom.

Tešíme sa na Vašu návštevu aj za týchto sťažených a štátom stanovených podmienok a pevne veríme, že sa budete u nás cítiť spokojne a budete na nás ešte dlho v dobrom spomínať.