+421 905 203 900

KARIÉRA

Do nášho tímu hľadáme skúseného kuchára, ktorý má dlhoročné skúsenosti s  vedením a organizáciou kuchyne, vie byť vzorom a príkladom pre svojich zamestnancov, niekto, kto sa vie a bude chcieť obracať podľa potrieb hotela a nie niekto, kto by si to sem prišiel len odrobiť, takí záujemcovia, prosím,  neplytvajte našim časom.

Zodpovedný a spoľahlivý a hlavne má chuť a záujem tvoriť jedálne lístky, z ktorých si zákazníci budú vedieť bez problému vybrať  a na základe ktorých nás budú chcieť odporučiť svojim známym, pozná cenovú politiku zostavovania lístkov a la carte, ale aj pre rôzne špeciálne akcie.

Hotel je teraz stále zatvorený, bude až do uvoľnenia vládnych reštrikcií, je treba pripraviť koncept kuchyne, všetky potrebné jedálne lístky a filozofiu gastra na hoteli,  preto by som sa chcel stretnúť, porozprávať sa o svojich zámeroch, ako nový riaditeľ hotela a o Vašich schopnostiach/skúsenostiach a víziách, ktoré by ste vedeli zrealizovať v našom Horskom Hoteli Partizán, Jankov Vŕšok.

Poskytneme ubytovanie na hoteli a stravu v cene balíčka, pre toho správneho kandidáta, plat v závislosti od skúseností a dohody s riaditeľom podniku.

Ak si myslíte, že ste ten pravý kandidát, pošlite mi Váš životopis, pracovné skúsenosti a sprievodný list, v ktorom mi napíšete, prečo si myslíte, že ste na danú pozíciu najlepší kandidát, na email:

Email: riaditel.hotelpartizan@gmail.com

Ing. Rastislav Gážik