+421 905 203 900

MDŽ – Náš nový projekt – VESELO V STAROBE – môže byť tým najlepším darčekom….

Medzinárodný deň žien prebieha každoročne 8. marca.

 

Tento sviatok privádza muža do ranných dlhých radov pred kvetinárstva a obchodov, kde nakupujú bonboniéry alebo rôzne darčeky pre matky, ženy či partnerky. Deti dávajú svojej mamičke, babičke alebo učiteľkám vyrobené priania, kytičky kvetov alebo nakúpené čokolády. Veľa žien si rada užíva tento deň a už od skorého rána sa tešia na darčeky a oslavy tohto špeciálneho dňa. 

V súčasnosti majú muži na výber zo širokej ponuky drobných darčekov, ktorými partnerky, priateľky a matky vedia potešiť. Môžu zorganizovať krásne strávený spoločný večer vo dvoch u romantického filmu, pri poháriku šampanského, môžu ich prekvapiť darčekovým poukazom na relaxujúce masáže, často im kúpia rôzne ozdravovacia pobyty a zájazdy pre dvoch a takto spoločne strávia niekoľko dní v horách, na čerstvom vzduchu, kde je o nich počas celého pobytu postarané k ich najväčšej spokojnosti.

My si dnes tiež dovoľujeme Vám takýto pobyt ponúknuť v našom Horskom Hoteli Partizán, Jankov Vŕšok, kde sme pripravili špeciálny program pre našich seniorov, ktorý sme nazvali VESELO V STAROBE – možno práve takýmto jedinečným oddychovým a spoznávacím programom budete môcť obdarovať aj Vy niekoho, na kom Vám záleží a kto si to zaslúži…