+421 905 203 900

HOTEL PARTIZÁN, JANKOV VŔŠOK

Pozývame Vás k nám do horského Rezortu Hotela Partizán, oddýchnuť si od každodenných starostí a užiť si bezstarostný víkend alebo niekoľko dní v prekrásnom prostredí Strážovských Vrchov na Jankovom Vŕšku, kde sa náš tím o Vás postará k Vašej úplnej spokojnosti.

Jankov Vŕšok je od roku 1993 vyhlásenou prírodnou rezerváciou, predmetom ochrany je vzácne územie v južnej časti Štiavnických vrchov.  Vŕšok je situovaný vo výške 533 metrov nad morom a jeho vrch zdobí pamätník venovaný partizánom padlým počas druhej svetovej vojny. 

Turistický prístup na Jankov Vŕšok k nášmu Hotelu Partizán je po červenej značke z Uhrovca a po zelenej značke z Miezgoviec, autom sa k nám dostanete po  vyasfaltovanej ceste vedúcej popri širokých stráňach a popri lese, z hlavnej cesty je vyznačená odbočka na Jankov Vŕšok a hneď po odbočení na vedľajšiu cestu, vedúcu k nášmu Horskému Hotelu Partizán, uvidíte uvítací banner Hotel Partizán s naším logom.

Pri vstupe do areálu hotela je dostupné veľké parkovisko, s kapacitou pre viac než 50 áut. Pre deti máme vonku pripravené detské ihrisko, kde sa môžu spolu zahrať a vyblázniť sa na čerstvom vzduchu a Vy si zatial budete môcť vychutnať chutné jedlá z našej kuchyne alebo si posedieť pri kávičke a zákusku. Aj pre deti máme pripravený špeciálny jedálny lístok, aby si mohli dobyť energiu a načerpať čerstvé sily.

Hotel Partizán je hotelom kategórie *** – ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových izbách, ktorých máme na hoteli k dispozícii 28 v štandardnom vybavení. Pre väčšie pohodlie vieme poskytnúť ubytovanie v 5 tich priestrannejších apartmánoch, ktoré Vám ponúkame vo veľmi prijateľnej cenovej relácii.

Tešíme sa na Vašu návštevu a dúfame, že Vás opäť u nás skoro uvidíme v kruhu Vašej rodiny, priateľov a známych…